IKS KB a Komerční banka se poprvé společně připojují k oslavám mezinárodního dne investičních fondů, který připadá letos na 17. dubna 2014. Při této příležitosti představíme investorům nové investiční strategie a novou službu „Investiční asistent“, která pomůže s návrhem portfolia i nezkušeným začínajícím investorům.

Pro naše investory jsme navíc připravili i akční nabídku na vybrané prémiové fondy KB Privátní správa aktiv. Celý duben jsou tyto fondy nabízeny s 50% slevou na vstupním poplatku.*

Investiční asistent

Cílem této služby je poskytnout klientům Komerční banky důležité informace o vývoji kapitálových trhů a investičních trendech a umožnit jim na tyto trendy adekvátně reagovat.

Základem každého portfolia jsou fondy KB Privátní správa aktiv, které dlouhodobě patří mezi nejziskovější na českém trhu.

Více o této službě

Sleva 50% na PSA fondy

Všichni investoři mohou od 1. do 30. dubna 2014 využít 50% slevu na vstupním poplatku na nákup velmi úspěšných fondů KB Privátní správa aktiv. Akční nabídka se týká fondů KB Privátní správa aktiv 2, 4 a 5D.

Hlavními výhodami těchto fondů jsou velmi dobrá výkonnost, globální zaměření, vysoká konkurenceschopnost, osobní přístup zahrnující personalizovaný reporting a nízké poplatky.

Více o fondech KB PSA
* Nabídka se vztahuje na fondy KB privátní správa aktiv 2,4,5D.